Üdvözöljük a

Baranyai tanulók a középdöntőben | Pécs-Baranyai Kereskedelmi és Iparkamara

honlapján!

-

Baranyai tanulók a középdöntőben

Szerző: Bonyár Marietta | 2017. február 16.

A 2016/2017-es tanév Szakmai Kiváló Tanulója és Országos Szakmai Tanulmányi versenyek elődöntői a Pécs-Baranyai Kereskedelmi és Iparkamara szervezésében 2017. január 3. és 19. között zajlottak le. A lelkes 304 Baranya megyei tanulóból 20-an jutottak a döntőt megelőző válogató versenybe, ami gyakorlati és szóbeli feladatrészből áll.

Versenyző neve

Szakképesítés neve Gyakorlati képzőhely neve Elméleti oktatást végző (tag)iskola
Bocz Dorottya Enikő kozmetikus Kovács Marianna PSZC Simonyi Károly Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája
Bóner Attila  

kőműves és hidegburkoló

 

Szigbau Kft.

 

PSZC Zrínyi Miklós Gimnáziuma, Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája

 

Dudar Krisztián Dominik

 

hűtő- és légtechnikai rendszerszerelő

 

Mecsek-Klíma Kft.

 

PSZC Simonyi Károly Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája

 

Hajba József

 

épületgépész technikus

 

iskolai tanműhely

 

PSZC Simonyi Károly Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája

 

Hartmann-né Durkó Beatrix Anita

 

eladó

 

DJ & K Bt

 

PSZC Siklósi Szakképző Iskolája

 

Horváth Kristóf Imre

 

festő, mázoló, tapétázó

 

Szinezet Kereskedelmi Szolgáltató Kft.

 

PSZC Pollack Mihály Szakgimnáziuma, Szakközépiskolája és Kollégiuma

 

Horváth Márton Lajos

 

hűtő- és légtechnikai rendszerszerelő

 

Mecsek-Klíma Kft.

 

PSZC Simonyi Károly Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája

 

Kinczli-Weiling Csenge

 

fodrász

 

HAIR SZABÓ IMRE Kft.

 

PSZC Simonyi Károly Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája

Király Dzsenifer

női szabó

iskolai tanműhely

PSZC Angster József Szakgimnáziuma, Szakközépiskolája, Szakiskolája és Általános Iskolája

Kis-Varga Erik Zsolt

elektronikai technikus

iskolai tanműhely

PSZC Zipernowsky Károly Műszaki Szakgimnáziuma

Lovász János

ipari gépész

Ott Dániel János e.v.

PSZC Angster József Szakgimnáziuma, Szakközépiskolája, Szakiskolája és Általános Iskolája

Marosvölgyi Attila

 

hegesztő

Hauni Hungaria Gépgyártó Kft.

PSZC Angster József Szakgimnáziuma, Szakközépiskolája, Szakiskolája és Általános Iskolája

Molnár Béla

kereskedő

iskolai tanműhely

PSZC Zsolnay Vilmos Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája

Ormándi Simon

gépi forgácsoló

Hauni Hungaria Gépgyártó Kft.

PSZC Angster József Szakgimnáziuma, Szakközépiskolája, Szakiskolája és Általános Iskolája

Sós Roland

villanyszerelő

SZTÁV Felnőttképző Zrt.

PSZC Angster József Szakgimnáziuma, Szakközépiskolája, Szakiskolája és Általános Iskolája

Szegleti Richárd

hűtő- és légtechnikai rendszerszerelő

R és T Klíma és Épületgépész Kft.

PSZC Simonyi Károly Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája

Takács Ferenc

épületgépész technikus

iskolai tanműhely

PSZC Simonyi Károly Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája

Tóth Miklós Zoltán

hűtő- és légtechnikai rendszerszerelő

Mecsek-Klíma Kft.

PSZC Simonyi Károly Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája

Uzsaly Anna

kozmetikus

Borosné Debreceni Zsanett

PSZC Simonyi Károly Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája

Vörös Kitti

kozmetikus

Kovács Marianna

PSZC Simonyi Károly Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája

A vastagbetűvel szedett szakmák a 2017/2018-as tanévben hiányszakmák.

 

A válogatóversenyeken választják ki azokat a legfelkészültebb diákokat, akik a végső megmérettetésen bizonyíthatják tudásukat. A versenyek országos döntője, hasonlóan a korábbi évekhez, a Szakma Sztár Fesztivál keretében kerül megrendezésre 2017. április 24-26. között, amelyre a PBKIK több száz pályaválasztás előtt álló általános iskolás tanuló látogatását szervezi meg idén is.

 

Gratulálunk a továbbjutott tanulóknak!