Üdvözöljük a

HÖLGY munkatársat keresünk MINŐSÉGELLENŐR pozícióra | Pécs-Baranyai Kereskedelmi és Iparkamara

honlapján!

HÖLGY munkatársat keresünk MINŐSÉGELLENŐR pozícióra

Szerző: Szabó Berta | 2017. március 20.

A Dél-Dunántúli Gépipari Klaszter (menedzsment szerve: PBKIK) tagja, a bólyi telephelyű Max Blank Hungária Kft. azonnali belépéssel hölgy munkatársat keres Minőségellenőr pozícióra.

Feladatok:

·           Végellenőrzés

·           Gyártói műbizonylatok,ellenőrzési dokumentumok elkészítése, archiválása

Elvárások:

-           Precíz, alapos munkavégzés

-           Felelősségteljes hozzáállás

·           Számítógép-felhasználói ismeret

·           Meghatározott rendszerben történő pontos munkavégzés

·           Megbízhatóság és rugalmasság

 Munkakörülmények:

·         Napi 8 órás.

 Amit kínálunk:

·         Hosszútávú munkalehetőség, megbeszélés utáni azonnali kezdéssel

·         Pontos, korrekt bérezés

·         Munkába járás költségtérítése Mt. szerint

Előnyt jelent:

·           Lakhely Bóly vagy Mohács térségből

·           Német nyelv tudás

·           Minőségellenőri tapasztalat

·           Minőségirányítási ismeretek

Jelentkezésüket, szakmai önéletrajzukat a bszabo@pbkik.hu  email címre várjuk, további információ a +36 20 326 31 82 telefonszámon kérhető.